İstikbal Kitaplık

İstikbal mobilya; teknolojiyi mobilyalara işleyerek led ışıklı ve bambu modeli rengarenk kitaplıkları yeni sezonda sizlere sunuyor. İstikbal mobilya farkıyla odanıza ahenk katmak istiyorsanız, son moda trendlerin yer aldığı, İstikbal mobilyanın kitaplık çeşitlerine göz atabilirsiniz.
İstikbal Kitaplık Modelleri (12)İstikbal Kitaplık Modelleri (11)İstikbal Kitaplık Modelleri

Geniş ürün yelpazesi ile evinizin dizaynına en uygun kitaplığı rahatça bulabilirsiniz. Odanızın boş görüntüsünü ortadan kaldırmak için kitaplık almayı düşünüyorsanız beyaz renkte lake yahut bambu modelini seçebilirsiniz. Odanıza şık bir dizayn katacak bu kitaplıklar, misafirlerinizin dikkatini üzerinde toplayacaktır.
İstikbal Kitaplık Modelleri (6)İstikbal Kitaplık Modelleri (5)İstikbal Kitaplık Modelleri

Duvardan duvara ya da daha küçük ölçülere sahip köşe kitaplıklarını odanızın dizaynına göre seçmelisiniz. Uzun bir duvarı kitaplıkla tamamen örtmek yerine, köşe kitaplıklarla daha zarif bir görünüm yaratabilirsiniz. Köşe kitaplığının kullanışsız olduğunu düşünenler için bir hatırlatma yapalım.

Bolca raf bölümü bulunan köşe kitaplıklarda, Cd haznesi bile mevcut. Üstelik sağlam bir ürün olup, fazla yer kaplamadan ince bir dizayn oluşturmanıza yardımcı olabilir. En sevdiğiniz eşyalarınızı  ya da küçük süs eşyaları kullanarak süsleme yapabileceğiniz bol raflı, cam kapak dizaynlı kitaplığınıza bakmaya doyamayacaksınız.

İstikbal Kitaplık Modelleri (9)İstikbal Kitaplık Modelleri (8)İstikbal Kitaplık Modelleri

Aşırı derecede basit bir tasarım harikası olan istikbal kitaplık, çok yönlülüğü ile de odanızın düzensizliğine son verebilir. Tercih edeceğiniz kitaplık; misafirlerinize karşı sizin zevkinizi yansıtacağını unutmayınız. İstikbal markasının sizlere sunulduğu mağazalarda evinizin dekorasyonunu tamamlayacak bir model bulabilir ve yeni yıla özel ödeme kolaylıklarından faydalanabilirsiniz. Son moda kitaplıkları yerinde görmek için sizi istikbal mağazalarına bekliyoruz.

İstikbal Kitaplık Modelleriİstikbal Kitaplık Modelleri (1)İstikbal Kitaplık Modelleri

Leave a Reply