Şifonyer Modelleri

Çok amaçlı kullanımıyla evlerde vazgeçilmez olarak bilinen Şifonyer modelleri şık mobilya çeşitleri arasında yer almaktır. Hatırlayacağınız üzere Yeşilçam filmlerinde yatağın hemen dibinde, elimizi uzattığımızda uzanabileceğimiz bir yerde bulunan, üzerinde gece lambası, kitap, kitap okumak için bir gözlük olan eski tip dört köşeli hemen hemen birbirinin aynısı olan ceviz ağacından yapılmış şifonyerler aklımızda yer etmiş olmalı.

ŞifonyerŞifonyerŞifonyer

 

Modern mimaride ise göz alıcı modelleriyle filmlerden hatırladığımız o alışıla gelmiş görüntüsünden kurtulmuş durumda. Bazı eşyalarınız göz önünde bulunmasını önlemek amacıyla tercih edilen bu ürün ev dekorasyonunun da tamamlayıcı bir parçası olarak da karşımıza çıkmaktadır. Odanızda bulunacak şifonyerin boyutu, hazne sayısı, haznelerin büyüklüğü kullanım amacınıza göre farklılık göstermektedir. Hazne sayısının çok olması veya haznenin derinliğinin fazla olması küçük eşyalar yerine büyük eşyalar içinde kullanmanızı sağlar.

Üst kısmına kişisel eşyalarınızın yanı sıra, makyaj malzemeleri, takı, kozmetik ürünleri gibi eşyalarınızı da koyabilirsiniz. Eğer bu düşünceye sahipseniz odanızda fazla yer kaplamayan, tasarım harikası küçük şifonyer modellerine göz atabilirsiniz. İstikbal mobilya ‘Bahara davet’ kampanyasıyla evinize bahar ferahlığı getirmek için hazırladığı yeni ürünlerini tanışma fiyatı adı altında İstikbal mobilya mağazalarında cazip fiyatlarla beğeninize sunuyor.

Şifonyer Şifonyer Şifonyer

 

Yenilenen tasarımıyla göz dolduran şifonyer modellerini görmek için İstikbal Mobilya mağazalarına uğrayabilirsiniz. Uygun ödeme kolaylıkları ve cazip fiyatlarla Şık tasarımlı şifonyere sahip olmak için sizleri de İstikbal mobilya mağazalarına bekliyoruz.

Leave a Reply